WestNews.com.ua

В Україні розпочалися зйомки фільму, події якого відбуваються в Станіславі: у головній ролі – франківець. ТИЗЕР

17.04.2019, 18:18  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Романтично-фантазійний фільм під назвою “Віддана” розпочали знімати сьогодні, 17 квітня, у Києві. 

Команда режисерів, сценаристів та акторів розпочали активно працювати над зйомками кінокартини за мотивами бестселлера “Фелікс Австрія” української письменниці Софії Андрухович. Про це автори ідеї повідомили на офіційній сторінці фільму у Facebook, інформує WestNews.

Вони повідомили, що роман “Фелікс Австрія”, який став лауреатом багатьох престижних літературних премій, нарешті буде екранізовано.

«Чесно кажучи, я не сподівалась, що мені так сподобається.  Ці кадри дуже приємно дивитись, вони ніжні і чуттєві. Сподобались кольори і делікатність. Тизер інтригує і багато обіцяє: протягом хвилини перед нами постає заманливе запрошення у світ особливих стосунків, у чарівну реальність”, – відреагувала на перший тизер Софія Андрухович.

За сюжетом фільму, події розгортаються у 1868 році у Станіславі (сьогодні – Івано-Франківськ). Тоді місто було частиною Австро-Угорської імперії.

У будинку заможної сім’ї розгорілася пожежа. Доктору Ангеру вдалося врятувати з полум’я лише двох дівчат – рідну доньку Адель і дочку їхніх прислуг Стефанію. Його дружина та батьки дівчинки, що служили їхній родині, загинули, тому Ангер вирішує прийняти її і виховувати разом зі своєю донькою.

Пройшли роки, чоловік постарів, а дівчата виросли. Вони досі залишаються нерозлучними, однак їх відрізняє лише те, що панянка Адель вийшла заміж, а донька колишніх прислуг Стефанія досі топить свою молодість у куховарстві та господарюванні. Дорослі жінки, які стали одна одній як сестра не можуть зрозуміти лише одного – вони стали одна одній рідною людиною, чи так і залишилися поділеними на господиню і служницю.

І Адель, і Стефанії буде дуже нелегко, через що вони втратять зв’язок з реальністю і загублять себе у видуманому просторі. Їх поглине калейдоскоп ревнощів, міцної любові, таємниць і подвійних сенсів.

Роль панянки Адель дісталася Олесі Романовій, а служницю Стефанію, від імені якої ведеться розповідь у романі, зіграє польська акторка Маріанна Янушевич. Головну чоловічу роль виконає франківець Роман Луцький. Він зобразить образ скульптора Петра Сколіка, а режисером фільму виступила Христина Сиволап.

Прем’єра фільму запланована на початок 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Теплі іграшки” франківця зіграли у соцролику “Цінуй життя”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X