WestNews.com.ua

В Україні розпочався радіодиктант національної єдності. ОНЛАЙН

08.11.2019, 12:02  |  Автор:   Менів Андрій

Участь у радіодиктанці національної єдності 8 листопада беруть українці по всьому світу.

Текст радіодиктанту можна буде надіслати лише протягом 15 хвилин із моменту закінчення акції і лише на електронну пошту на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Текст диктанту зачитає доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, педагог та автор підручників з української мови Олександр Авраменко. Він також є автором текстів для диктанту.

О 12:00 текст радіодиктанту оприлюднять на сайтах Суспільного мовника: Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення. Тому перевірити себе можна буде одразу після написання диктанту.

Зазначимо, що до написання диктанту долучились й політики, зокрема, Ірина Геращенко та Оксана Сироїд, танцюрист Влад Яма та ведучий В’ячеслав Соломко.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X