WestNews.com.ua

В Україні розповіли, що робити туристам, які повернулися з країн “червоної” зони

10.07.2020, 10:56  |  Автор:   Назаренко Юлія

Ще 15 червня МОЗ створило та оприлюднило список країн, де одні з них входять до червоної зони, а інші до зеленої. Нещодавно Міністерство охорони здоров’я оновило цей список, повідомляє “unn“. Зокрема, людям, що повернулися з країн “червоної” зони, потрібно пройти самоізоляцію.

“Інформація щодо п’яти країн, куди можуть полетіти на відпочинок українці: до червоної зони потрапила Албанія. “Червоними” лишаються Чорногорія і Єгипет. Туреччина та Хорватія перебувають у зеленій зоні”, – зазначили в Держтуризмі.

Так, українці, які повертаються додому з країн, що входять до “червоної” зони щодо коронавірусу, повинні пройти 14-денну самоізоляцію, або самостійно зробити ПЛР-тест.

“Люди, які повертаються з-за кордону і повертаються з країн, що входять до переліку країн з червоної зони, – всі вони повинні пройти самоізоляцію, встановивши додаток “Дій вдома”. І самоізоляція ця передбачена упродовж 14 днів”, – каже Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Також Степанов нагадав, що люди можуть не сидіти 2 тижні вдома, а зробити ПЛР-тест. Цих тестів держава не оплачує, але туристи можуть зробити їх за власні кошти у будь-якій приватній клініці. Якщо ж тест виявиться негативним, то людина може припинити самоізоляцію, про що прийде відповідне повідомлення на додаток “Дій вдома”.

З повним переліком країн, що входять до “червоної” зони можна ознайомитися тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наслідки карантину: турагентства зобов’язують повернути кошти за скасований відпочинок

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X