WestNews.com.ua

В Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2019

05.02.2019, 17:09  |  Автор:   Власенко Власта

Від сьогодні, 5 лютого, учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, можуть реєструватися на ЗНО-2019.

Триватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року трохи більше місяця – до 25 березня. Про це повідомляє WestNews  з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

Зазначається, що абітурієнти зможуть перевірити свої знання і  скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

Відзначимо, що для осіб, які проходитимуть пробне ЗНО-2019 в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, вартість одного пробного тесту складе 138 гривень.

Наразі, на сьогоднішній день в Івано-Франківській області зареєструвалось уже 8082 осіб на 13505тестувань. З них – 11519 (85.3%) тестувань уже оплачено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Стимул для кращої роботи: заклади освіти Івано-Франківська отримали “бонуси”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X