WestNews.com.ua

В Україні стартує кампанія з вакцинування дорослих від дифтерії та правця

25.07.2019, 12:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Від наступного тижня починається кампанія щодо вакцинації дорослих людей проти дифтерії та правця.

Про таке заявила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун під час пресконференції 25 липня. Вона також закликала всіх піти до сімейного лікаря, перевірити, коли було останнє щеплення, і, за необхідності, вакцинуватися.

“Вакцини є в наявності, всі вони перевірені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Або вони пройшли через американську FTA, це є безпечні вакцини, які можуть нас захистити від хвороб, які навіть не повинні існувати в 21 столітті”, – додала вона.

За інформацією ТСН, за 2018 рік в Україні було зафіксовано 17 випадків захворювання на правець, один із них був смертельний. Інфекціоністи прогнозують збільшення випадків хвороби через людську легковажність та наполягають, що вакцинуватися потрібно як дітям, так і дорослим.

На Львівщині 12-річний хлопчик заразився правцем через подряпину на коліні. Він не мав щеплення від хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медогляд школярів: які довідки потрібні на 1 вересня

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X