WestNews.com.ua

В Україні в сторону окупованого Донецька запустили синьо-жовтий прапор та видали дитячу Конституцію. ФОТО. ВІДЕО

29.06.2020, 15:39  |  Автор:   Назаренко Юлія

Вчора, 28 червня, Україна відзначала День Конституції. Були проведені різноманітні заходи. Зокрема,  неподалік лінії розмежування, волонтери, переселенці та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва випустили в повітря 15-ти метровий прапор в бік окупованого Донецька.

Про це повідомляється на сторінці ООС в мережі Facebook.

Зазначено, що заходи такого типу вже неодноразово проводилися на Донеччині та Луганщині. Найчастіше були присвячені Дню Конституції та Прапора України.

“Ми нагадуємо мешканцям тимчасово окупованих територій, що Україна все ж поверне свої території і знову стане цілісною, – говорить волонтер на псевдо “Оскар”. – Хоча пройшло вже дуже багато часу, але вас ніхто не кинув, давайте спільно боротися за Україну. У нас все вийде і цей синьо-жовтий стяг буде в кожному місті – і в Луганську, і в Донецьку, і в Горлівці, і Сніжному, і в Шахтарську”, – йдеться в дописі.

Через декілька годин в соцмереж мешканців окупованого Донецька з’явилися фото та відео з українським прапором, що пролітав над містом.


Також, учора, 28 червня, до Дня Конституцію було видано дитячу Конституцію. Книга має назву “Проста Конституція”.

“Дуже важливо, щоб діти змалечку в простій і привабливій для них формі вивчали основи демократичної держави та знали свої права”, – повідомляє офіс Президента в мережі Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент України нагородив Тіну Кароль почесним орденом: реакція зіркової франківчанки. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X