WestNews.com.ua

В Україні вперше знесли незаконну багатоповерхівку

26.04.2019, 17:50  |  Автор:   Власенко Власта

У Львові вперше повністю демонтували багатоповерхівку, збудовану з порушеннями.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише WestNews.

За інформацією керівника юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю м. Львова Святослава Кіндратіва, повний демонтаж багатоповерхівки на вул. Личаківській, 259 завершено 25 квітня.

«Використовуючи великогабаритну 26-тонну техніку, вдалося знести увесь будинок. Тепер залишилося лише прибрати будівельне сміття», – зазначив він.

За його словами, роботи з демонтажу тривали близько місяця.

«Спершу зносили дах, потім проводилася руйнація ненесучих будівельних конструкцій, далі будинок зносили секціями. Фінансування знесення здійснювалося за рахунок коштів виконавчого провадження, роботу виконувала підрядна організація», — розповів Кіндратів.

У міськраді поінформували, це вперше в Україні знесли семиповерховий самобуд.

«Прецедентів, щоб зносили багатоквартирний будинок такого розміру, збудований без документів, в країні ще не було», – зазначили у прес-службі.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, цей прецедент має стати застереженням для усіх забудовників щодо дотримання законодавства в сфері містобудування.

До слова, рішення суду, який визнав прикарпатця невинним, є незаконним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті військовий лісгосп видавав незаконні квитки на вирубку в заповідних територіях

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X