В Україні заборонили ліки для покращення обміну речовин

12.04.2019, 11:46  |  Автор:   Власенко Власта

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила одну серію препарату “Метакартин”.

Таке рішення прийняло відомство у четвер, 11 квітня, повідомляє WestNews з посиланням на 24 канал.

Мова йде про “Метакартин”, розчин для ін’єкцій, 1 г/5 мл, по 5 мл в ампулі; по 5 ампул в контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в картонній коробці серії 1805003. Виробником препарату є Мефар Ілач Сан. А.Ш., Туреччина.

Тимчасову заборону встановили через непередбачену побічну реакцію при застосуванні серії 1805003 лікарського засобу “Метакартин”. Препарат застосовується для лікування первинної та вторинної карнітинової недостатності у дорослих і дітей, у т. ч. новонароджених та немовлят та вторинної карнітинової недостатності у пацієнтів, яким проводиться гемодіаліз.

До слова, в Україні заборонили відомий розчин для ін’єкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поговоримо про хронічну втому: консультація лікаря-невролога Медичного центру “Оксфорд Медікал”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X