WestNews.com.ua

В Україні запроваджуються нові стандарти фото для біометричних документів

22.11.2019, 23:15  |  Автор:   Менів Андрій

Державна міграційна служба затвердила нові вимоги до фотозображень при оформленні біометричних документів, які дозволяють вірянам релігійних конфесій фотографуватися в головних уборах.

Про це повідомляє прес-служба ДМСУ, пише WestNews.

“Для представників окремих віросповідань фотографування на документ було доволі чутливою темою. Їх релігійні переконання і традиція носити певні головні убори у повсякденному житті суперечили встановленим державним стандартам фотозображень. Але відтепер ці протиріччя скасовано! Особі, яка оформляє документ, надано право фотографуватися у головному уборі – відповідно до релігійних переконань і конфесійних традицій носити їх у повсякденному житті”, – йдеться у повідомленні.

Разом із тим, фотографування у головних уборах, штучних предметах та матеріалах допускається також за медичними показаннями, підтвердженими медичним висновком закладу охорони здоров’я.

Не допускається фотографування у головних уборах, не пов’язаних з релігійними віруваннями і традиціями (кепки, бейсболки, декоративні хустки, накидки тощо), з навушниками (навіть бездротовими), у сонцезахисних і затемнених окулярах, у лікувальних окулярах із пошкодженим склом, а також кольорових лінзах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для домашніх улюбленців запровадили паспорт єдиного державного зразка

22.11.2019, 23:15  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X