В Україні запустили базу небезпечних товарів: перевірте, чи не купуєте ви бомбу уповільненої дії

18.07.2019, 10:30  |  Автор:   Менів Андрій

Міністерство економічного розвитку й торгівлі запустило всеукраїнську базу небезпечної нехарчової продукції.

У базі від МЕРТ можна перевірити, чи безпечна та чи інша продукція (зараз на ресурсі є тільки кілька дитячих товарів), дізнатися, як купувати онлайн безпечно, що робити в разі придбання небезпечної техніки або іграшок, як і куди звертатися в разі порушення прав.

“Стартувала всеукраїнська база небезпечної нехарчової продукції від Мінекономрозвитку – наш аналог європейського Rapex. Що це дає споживачеві? Можливість перевірити безпеку продукції, яка його цікавить. Зараз на ресурсі є кілька дитячих товарів. Зазначено, який тип ризику несуть іграшки, як вони можуть нашкодити . Класну і корисну інформацію: як купувати онлайн безпечно, що робити в разі придбання небезпечної техніки або іграшок, як і куди звертатися у разі порушення прав. Контактні дані всіх органів ринкового нагляду і чітко зазначена сфера їх повноважень”, – йдеться у повідомленні.

На сайті також вказані контактні дані всіх органів ринкового нагляду та сфери їх повноважень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, в яких навчальних закладах на Прикарпатті харчування не відповідає вимогам. СПИСОК

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X