WestNews.com.ua

В Україні зросла кількість трансплантацій від неживих донорів

04.08.2020, 17:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

В Україні від початку року провели вже понад 60 трансплантацій органів, із них 14 – посмертне донорство, хоча у попередні роки такі операції були рідкістю, зазначають у МОЗ.

“Сьогодні Україна робить суттєві кроки задля розвитку власної системи трансплантації. У поточному році вітчизняними медиками зроблено 67 трансплантацій органів, з них 14 – посмертне донорство”, – йдеться в повідомленні.

На світовій карті трансплантацій Україна поки що не є помітною, проте із запуском пілотного проєкту вже за 2-3 роки Україна зможемо досягти “трансплантаційної незалежності”, щоб надавати громадянам України необхідну медичну допомогу та не змушувати їх стояти в закордонних чергах, зазначають у відомстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні будуть вакцинувати дітей від ще однієї хвороби: перші подробиці

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X