В українському біатлоні інфраструктура в катастрофічному стані, – чемпіоном світу з біатлону Дмитро Підручний. ФОТО/ВІДЕО

26.05.2019, 11:45  |  Автор:   Власенко Власта

Як раніше повідомляв WestNews, 27-річний український біатлоніст Дмитро Підручний став чемпіоном світу у гонці переслідування на 12,5 км на чемпіонаті світу у шведському Естерсунді.

Представник Тернополя першим серед українських біатлоністів піднявся на п’єдестал чоловічої гонки чемпіонату світу.

Дмитро Підручний розповів про катастрофічну ситуацію з інфраструктурою в українському біатлоні,  конфлікти з тренерами, нестабільність в організації та застарілий менеджмент.

“У нас люди дуже наявні. Зміниться щось тільки тоді, коли кожен почне робити зміни в собі, коли люди перестануть смітити в лісі,

коли до людей дійде свідомість тоді і зміниться життя”, – розповідає Дмитро про зміну влади в Україні.

“Не в самих ідеальних умовах зразу виростають чемпіони. В першу чергу люди повинні вміти терпіти”, – говорить тренер Підручного.

“Не розумів до кінця, що сталося і довго ще приходив в себе. Думав, що це сон. Важко було в це вірити”, – зазначає чемпіонату світу про свої відчуття одразу після фінішу.

Довідка:

Дмитро Підручний народився 5 листопада 1991 року у селі Острів, що у 7 км від Тернополя. Батьки майбутнього чемпіона – Володимир та Марія Підручні – були професійними спортсменами, майстрами спорту з лижних гонок. Родина жила поблизу занедбаної тренувальної бази, де Дмитро й почав займатися спортом. 

Дмитро Підручний одружений на колишній біатлоністці Ользі Полещиковій. Подружжя має трирічну доньку Ірину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернополянин виграв “золото” на ЧС з біатлону у гонці переслідування. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X