В університеті нафти і газу провели “День майбутнього студента”. ВІДЕО/ФОТО

У неділю, 3 грудня, в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу (ІФНТУНГ) відбувся “День майбутнього студента”, передає WestNews.

Цей профорієнтаційний захід мав на меті не лише показати масштаби та перспективи діяльності єдиного в Україні вишу нафтогазового профілю, але й поінформувати абітурієнтів про особливості вступної компанії, щоб уникнути прикрих помилок при подачі вступних заяв.

Про ці та інші питання з гостями спілкувались ректор ІФНТУНГ, академік НАН України, професор Євстахій Крижанівський, відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент Андрій Юрич, а також проректори університету та директори Інститутів.

Присутні переглянули короткометражний фільм про університет, який провів їх навчальними корпусами та сучасними лабораторіями в яких створено всі умови, щоб студенти могли здобувати необхідні знання і бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

На зустріч з абітурієнтами прийшли й успішні випускники університету, які «жодного разу не пошкодували, що обрали ІФНТУНГ»: Юрій Соловей (народний депутат України 8-го скликання), Ігор Пасічняк (заступник голови Івано-Франківської ОДА), Назарій Гедзик (менеджер проектів управління з розвитку персоналу ПАТ «Укрнафта»), Руслан Панасюк (експерт з реформування місцевого самоврядування). Виступали і сьогоднішні студенти, які вже сьогодні реалізовують свої знання в успішних проектах.

Нагадаємо, що заступник Голови НБУ провів лекцію для студентів ІФНТУНГ. ФОТО/ВІДЕО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У «Бізнес-інкубаторі» ІФНТУНГ вчителі економіки Івано-Франківська підвищили свою кваліфікацію. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.