WestNews.com.ua

В усіх областях України в посиленому режимі перебувають підрозділи радіаційного та хімічного захисту

19.02.2020, 13:25  |  Автор:   Менів Андрій

Приміщення з евакуйованими з Китаю українцями цілодобово будуть охоронити у посиленому режимі 47 співробітників поліції та нацгвардійці.

Як повідомляє портал органів МВС України, навколо приміщень буде утворене подвійне кільце захисту, охорони та знезараження, пише ТСН.

“На найближчі 14 днів вони будуть ізольовані на карантин. Приміщення з евакуйованими будуть посилені – буде утворене подвійне кільце захисту, охорони та знезараження. До охорони цієї території буде задіяно щодобово 47 співробітників – 30 поліцейських і 17 військовослужбовців Національної гвардії України. Чергуватимуть піші патрулі, автопатрулі, функціонуватиме контрольно-пропускний пункт і система відеоспостереження, поряд працюватиме цілодобовий об’єднаний ситуаційний центр МВС”, – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, транспортуванням людей, які прибудуть з Китаю, буде займатися ДСНС.

Для перевезення підготовлено 7 автобусів ДСНС та залучено 33 рятувальники.

Зазначається, що український літак, який 19 лютого вночі вилетів до китайського міста Ухань, окрім українців, забере з Китаю громадян із Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Рики, Панами та інших країн.

Крім того, у МВС додали, що встановлено тимчасові обмеження та особливі умови для в’їзду до України осіб, які перебували у КНР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Семеро людей померли від грипу на Тернопільщині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X