В’ячеслав Перч – новий прокурор Тернопільщини

У суботу, 16 липня, Генеральний прокурор Юрій Луценко представив нового прокурора Тернопільської області. Ним став старший радник юстиції В’ячеслав Перч, передає WestNews.

Як повідомили у прес-службі прокуратури, Перч народився у 1962 році в Чернівцях. Закінчив вищу слідчу школу міліції. В органах прокуратури з 1992 року. Працював на різних посадах – від старшого слідчого прокуратури міста до начальника управління Генеральної прокуратури України.

Характеризуючи нового керівника, Луценко зазначив, що прийняв рішення призначати не молодого тернопільського прокурора, а «змушений був шукати «старого досвідченого коня», який буде везти цього воза».

«Він працює 24 роки в органах прокуратури і я переконаний, що це та людина, яка зможе навчити молоду команду», – зазначив Луценко.

Він також повідомив, що своїм наказом звільнив з органів прокуратури чотирьох прокурорів у Тернопільській області. Серед них – заступник прокурора області, керівник однієї з місцевих прокуратур, його заступник та прокурор прокуратури, які за попередньою змовою групою осіб вимагали та одержали в лютому 2016 року неправомірну вигоду від підозрюваної особи за закриття кримінального провадження.

Загрузка...

Comments are closed.