WestNews.com.ua

В Єрусалимі на Храмовій горі спалахнула пожежа – вогонь швидко загасили. ВІДЕО

16.04.2019, 10:10  |  Автор:   Власенко Власта

Увечері в понеділок, 15 квітня, на охоронному пункті на Храмовій горі в Єрусалимі спалахнула пожежа. Про це повідомляють ізраїльські ЗМІ, пише УНІАН.

Співробітники служби пожежної охорони нейтралізували загоряння. У результаті інциденту ніхто не постраждав. На даний момент причина пожежі невідома. Ведеться розслідування обставин виникнення пожежі.

Храмова гора – це обнесена високими стінами площа, яка розташована зі східної сторони Старого міста Єрусалиму. Вважається найбільш священним місцем для іудаїзму і третім за святості для ісламу. На території Храмової гори розташовувався перший, а потім і другий єрусалимський храм.

Тут же, згідно єврейської традиції, в майбутньому буде стояти третій храм. У даний час на території Храмової гори розташовані мусульманські культові споруди – мечеті Аль-Акса і Купол Скелі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в соборі Паризької Богоматері: причини та наслідки. ФОТО/ВІДЕО 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X