WestNews.com.ua

Вага та зріст українських чоловіків і жінок: мовою цифр

05.08.2020, 12:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Державна служба статистики України оприлюднила дані щодо ваги і зросту українських жінок та чоловіків, про це інформує WestNews.

Так, середній зріст та вага повнолітніх українців становить 169 см і 75 кг.

Зокрема, середній зріст жінок становить 164 см, вага – 71 кг (це на один кілограм більше, ніж у 2019 році).  Середні зріст та вага українських чоловіків за рік не змінилася – 175 см та 80 кг.

Нормальну вагу мають 44% жінок, а надлишкову – 35%. Ожирінням страждають більше 18% українок, а крайня його ступінь тільки в 1%. Занадто низьку вагу мають 1,8% жінок в країні.

Серед чоловіків нормальна вага – майже у 41%, однак все-таки більшість має надмірну вагу, це понад 45% українців. Ожирінням страждають більше 13% чоловіків, а крайня його ступінь є у 0,4%. Знижений вага – всього у 0,3% чоловіків (у два рази менше, ніж рік тому).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незабаром новий навчальний рік: які щеплення потрібно мати дошкільникам та школярам. ІНФОГРАФІКА

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X