Вакарчук розкрив інтригу про спалені джинси на концерті у Франківську. ВІДЕО

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук із посмішкою розказав, як зіпсував власні джинси на концерті в Івано-Франківську.

Фотографію він раніше опублікував у Twitter, заінтригувавши фанатів цікавим коментарем. “Франківськ! Ну ви і запалили! Джинси згоріли! Ледве сам врятувався!” – написав співак.

10_59

Випадок він пояснив на прес-конференції у Львові, відео якої опинилося у мережі. Виявилося, що співак змок до нитки і намагався висушити джинси, які згоріли на обігрівачі, повідомляє WestNews із посилання на РБЦ.

“Я весь змок, особливо вкінці, коли пішов дощ. Я виходжу до людей, і мені не подобається стояти під накриттям, коли всі мокнуть. Ясно, що я сильно змок. Коли повернувся назад, то зрозумів, що свої запасні джинси я залишив у готелі. Мені не було що вдягти. Я не знайшов нічого кращого, аніж зняти їх і поставив на UFO. Я подумав, що почекаю 10-15 секунд. Воно так, як правило, працює. Проблема у тому, що в той момент хтось до мене зайшов чи подзвонив. Ну і через секунд 40 – хвилину я побачив, як вони палають. Ну і все. Я з честю погасив пожежу”, – розповів фронтмен.

Відео: Вакарчук про спалені джинси (facebook.com/svitlana.pudlyk)

Нагадаємо, яскраве музичне дійство не було позбавлене прикрих інцидентів, повідомля патрульна поліція Івано-Франківська.

Зокрема, організатор при загрузці реквізиту після завершення шоу виявили,  що не вистачає двох ростових фігур Вакарчука,  поряд з якими усі фотографувалися .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Океан Ельзи” завершив світовий тур грандіозним концертом у Львові. ФОТО/ВІДЕО

Коментарі:

Comments are closed.