Валідольний баскетбол: франківська “Говерла” провела останні матчі в ігровому році. ФОТО

24.12.2018, 10:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В рамках 9-го туру чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд  Вищої ліги івано-франківська “Говерла” на домашньому майданчику приймала команду “Старий Луцьк-Університет”, інформує WestNews.

В гості до Станіслава завітали чемпіони Першої ліги сезону 2017/2018. Очним протистоянням обидва колективи завершували ігровий 2018-й рік.

Обидва матчі пройшли у запеклій боротьбі, щоправда, у складі «Говерли» далася в знаки відсутність основного центрового Володимира Орленка, який в попередньому турі зазнав прикрої травми.

Відтак, гості з Волині цим сповна скористалися і здобули одразу дві перемоги. Якщо у першій грі, яка відбулася 22 грудня, підсумковий рахунок склав 63:69 на користь гостей, то на наступний день переможця довелося визначати у додатковій 5-хвилинці.

А все тому, що в основний час на табло манежу Коледжу фізичного виховання зафіксував нічию! Проте в овертаймі влучнішими виявилися саме підопічні Володимира Журжія – 86:80.

Після звітного туру «говерляни» опустилися на одну сходинку в турнірній таблиці і відтепер посідають четверте місце – 10 перемог в 16-ти матчах. Натомість, обійшов команду Павла Піскарьова дублюючий склад «Хіміка» з Южного.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.