Вболівальники “Тепловика” допомогли команді підготувати стадіон до гри. ФОТО

МФК «Тепловик» та адміністрація стадіону «Рух» організували оригінальний флеш-моб. На прохання клубу  допомогти підготувати засніжене поле до гри відгукнулися близько півсотні футбольних вболівальників.

Оскільки власних сил адміністрації стадіону та клубу буде недостатньо для того, щоб впоратися з наслідками стихії, допомога футбольних симпатиків стала дуже доречно. Толока по очистці газону «Руху» від снігового покриву відбулася 16 листопада. Долучилися до акції також й гравці та тренери, повідомляє WestNews.

«Людей для розчистки поля й справді не вистачає. Тому ми дуже вдячні тим вболівальникам, які відгукнулися на нашу акцію. Вважаю, що це справжні вболівальники, які прийшли сьогодні на допомогу в підготовці стадіону до домашнього матчу», – зазначив головний тренер «Тепловика» Володимир Ковалюк.

Нагадаємо, 20 листопада в рамках чемпіонату України серед команд Другої ліги України «тепловики» проведуть матч проти одеської команди «Реал Фарма».

За словами головного тренера команди Володимира Ковалюка, логічним було би перенесення цього поєдинку на весняну частину сезону, втім, Професійна футбольна ліга наполягла на тому, що зустріч такий відбулася найближчої неділі.

Загрузка...

Comments are closed.