WestNews.com.ua

Вчителька з Прикарпаття виборола перемогу в престижній премії “Global Teacher Prize Ukraine 2019”. ФОТО/ВІДЕО

05.10.2019, 21:22  |  Автор:   Менів Андрій

У суботу, 5 жовтня, у Києві в Національній опері України відбулася престижна церемонія “Global Teacher Prize Ukraine 2019”.

Зокрема, переможцем у номінації “ВИБІР СЕРЦЕМ” стала учитель Ямницького ліцею, 30-рісна вчителька зарубіжної літератури, української літератури та українська мови Тетяна Лінійчук, повідомляє WestNews.

«Я прагну наповнювати світлом якомога більше дитячих сердець, особливо тих, які мають особливі освітні потреби, адже право на освіту має кожен!», — сказала Тетяна Лінійчук, яка отримала сертифікат на 70 тисяч гривень.

Чому вона?

У ліцеї успішно реалізовано проект “Освітній простір для дітей з особливими освітніми потребами”.

У 2018 році зайняла ІІ місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року” у номінації “Українська мова та література”.

У 2017р. зайняла ІІ місце у конкурсі “Яскраве світло класики”, ініційованому творчою групою Всеукраїнського фахового часопису “Зарубіжна література в школах України”.

Популяризує свої напрацювання, бере участь у багатьох конференціях та семінарах, де може удосконалити свої вміння та поділитися досвідом із колегами.

«Особисто для мене найбільшим показником успішності учнів є людяність. Якщо мої учні виросли Людьми – компетентними, ініціативними, креативними, справжніми патріотами, тоді моя праця є сродною, адже дає такі плоди для держави. Я мрію мати можливість облаштувати класну кімнату для дітей з особливими інклюзивними потребами та створити сприятливіші освітні умови для таких особливих учнів», – переконана Тетяна Лінійчук.

«Вибір серця» — спеціальна нагорода від 1+1 та кураторки премії Global Teacher Prize Ukraine Наталії Мосейчук. Переможці цієї номінації повинні мати високі моральні цінності й поширювати їх по всій країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В українських університетах скасують держзамовлення: про це заявила міністр освіти та науки Ганна Новосад

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X