WestNews.com.ua

“Вчитись ніколи не пізно”: як 41-річна коломиянка дає фору молодим одногрупникам

17.11.2019, 20:20  |  Автор:   Менів Андрій

“Вчитися ніколи не пізно” – ця вічна істина дуже підходить для цієї невтомної жінки, яка в свої 41 рік продовжує вчитися, будучи студенткою факультету філології спеціальності українська мова та літератури. Ярослава Михалків з Коломийщини – чудовий приклад не тільки для власних дітей, а й своїх численних учнів, адже продовжує вдосконалювати свої педагогічні знання.

У розмові із журналістом WestNews пані Ярослава розповідає про мотивацію, професійний ріст та студентські будні.

Розкажіть про себе? Звідки ви родом? Як склався Ваш життєвий шлях?

Мене звати Ярослава. Я – студентка факультету філології (українська мова та література) та вчитель німецької мови Малоключівської гімназії Коломийського району. Народилася у вчительській сім’ї. В 1993 р. – закінчила Коломийську гімназію. В 1999 р. – Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю німецька мова та література. З того часу працюю вчителем в рідному селі Малий Ключів уже 20 років. Мама трьох дітей. Дві дочки уже є студентками Коломийського педколеджу. Син навчається в 5 класі.

Чому вирішили продовжувати навчання? Що для Вас це означає?

З 2018 року в гімназії ввели англійську мову замість німецької. І я вирішила перекваліфіковуватися та спробувати, як це бути студентом знову через 20 років. В 2018 році поступила в магістратуру.

Чи важко далі опановувати науку? Можливо, Вашу ініціативу підтримують колеги, також, вчаться і вдосконалюються?

Довго переживала, як мене будуть сприймати молоді одногрупники, але група в нас дружня і я почуваюся досить комфортно серед молоді. Між іншим, крім мене, в групі є ще три студентки, які теж здобувають другу освіту. Викладачі хоч і ставлять до нас з розуміння, та поблажок не дають. Вчитися досить цікаво, хоч і важко поєднувати роботу з навчанням. Але учням можна переконливо говорити, «що вчися ніколи не пізно».

А як ваші діти ставляться до того, що ви продовжуєте навчання? 

З‘явилося більше спільних тем з власними дітьми, адже тепер ми всі три – студентки. Колись в навчанні я допомагала їм, а тепер навпаки – вони мені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Свідомий характер формується вже в студентські роки”- теперішні і колишні студенти про найавантюрніший період в житті. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X