WestNews.com.ua

“Велике будівництво”: очільник Прикарпаття запевнив, що усі об’єкти буде завершено до кінця року

03.07.2020, 15:02  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, 3 липня, в Івано-Франківські облдержадміністрації відбувся брифінг голови Віталія Федоріва.

Зокрема, під час брифінгу очільник Прикарпаття розповів про реалізацію програми «Велике будівництва», інформує WestNews.

«В нашій області – 15 проектів, зокрема, 5 шкіл, 5 садочків і 5 стадіонів. На реалізацію цих заходів спрямовано з державного фонду понад 120 млн грн, а також 23 млн грн з місцевих бюджетів. Тобто в загальному цей ресурс складатиме понад 143 млн грн. Станом на 1 липня 2020 року роботи розпочато і тривають на усіх об’єктах. До 1 вересня планується завершення робіт на 6 об’єктах, до 15 жовтня – ще на чотирьох. По п’яти об’єктах планується завершення до кінця року. Є стислі терміни, надіємося що збудуємо швидше, але є ряд технологічних процесів, дотримання певних норм. Але до кінця року всі об’єкти будуть завершені, беремо зобов’язання”, – інформує голова Івано-Франківсько

Також, Федорів зазначив, що в межах цього проекту в дев’яти опорних лікарнях реалізовується десять проектів з модернізації приймальних відділень. Для цього планується залучити кошти, що в загальній сумі складають 94 млн грн. В кінці липня розпочнеться активна фаза по роботі в приймальних відділеннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Велике будівництво»: підрядники перейшли до нового етапу у будівництві мосту через Дністер. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X