WestNews.com.ua

Великим досягненням Прикарпатського університету є розширення міжнародних відносин, – Ігор Цепенда з нагоди 79-річниці заснування Альма-матер

14.05.2019, 12:20  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 14 травня, у день народження відомого українського письменника, громадського діяча і політика Василя Стефаника, Прикарпатський національний університет відзначає 79-річницю з дня заснування Alma Mater.

З нагоди святкування, в університеті провели урочисту академію. У заході взяли участь голова Вченої ради університету Ігор Цепенда, представники Наглядової ради університету, професорсько-викладацького складу, студенти, працівники, ветерани. Серед почесних гостей Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольскі, директор Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету, Почесний доктор Прикарпатського національного університету Ян Маліцкі, директор Львівського історичного музею Роман Чмелик, ректори закладів вищої освіти Івано-Франківська та інші запрошені гості.

«Великим досягненням університету є розширення міжнародних відносин. Це дозволяє нам динамічно розвиватись. Зараз ми маємо більше 60 спеціальностей на бакалавраті. Ми вважаємось найбільшим університетом на Прикарпатті,» – говорить ректор університету Ігор Цепенда.

«Я закінчувала історичний факультет. Саме університет дав направлення в аспірантуру, яку я успішно закінчила. Університет змужнів, здобув серйозну позицію в нашому місті. Мені дуже приємно спостерігати за успіхами, зростанням авторитету, вражають такі проекти як обсерваторія на горі Піп-Іван. Таке розширення контактів дає великий шанс молодий людям. На сьогодні у студентів більші можливості, які відкривають їм великий світ,» –  розповідає Віра Мойсеєнко, колишній викладач і випускниця університету.

Також під час урочистостей відзначили відомчими нагородами кращі працівники університету та кращі студенти-переможці та призери всеукраїнських конкурсів.

До слова, студент Прикарпатського університету став лауреатом міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прикарпатському національному університеті планують створити науково-дослідний центр для вивчення кави

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X