WestNews.com.ua

Венеція на Івано-Франківщині: підтоплено понад 300 житлових будинків. ФОТО

16.05.2019, 13:31  |  Автор:   Власенко Власта

Як раніше повідомляв WestNews, внаслідок випадання дуже сильних опадів у вигляді дощу 15 травня в період з 19:00 до 22:00 на території Івано-Франківської області спостерігалися підтоплення стічними водами двох адмінбудівлі, близько 330 житлових будинків з дворогосподарствами та 5 ділянок автомобільних доріг.

У селі Ямниця спостерігались підтоплення близько 300 дворогосподарств з житловими будинками (висота рівня води в будівлях від 20 до 100 см.).

“У 2018 році ніхто і копійки не дає на відшкодування, надіємося, що цього разу про нас не забудуть. Вода моментом ринула до будинку з дуже сильним шумом і тріском. Страшний був сморід, як ніби туалет прорвало”, – говорить Богдана Драбчук, жителька Ямниці.

“Відбулося переливання річки в чотирьох місцях. На очах дуже стрімко підіймався рівень води. Орієнтовано було підтоплено понад 300 будинків. Більшість людей самостійно покинуло свої помешкання.  На цей час підтоплено 79 домогосподарств. Зразу було відключено електроживлення у всьому селі”, – каже Ігор Оксентюк, заступника начальника Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Також рятувальникам навіть довелося евакуювати чотирьох людей з їхніх домівок, їм було надано медичну допомогу.

За словами Олега Гончарука, жителі села забезпечені всім необхідним, також надається допомога потребуючим.

“Резервний фонд на всю Івано-Франкіську область 5 мільйонів гривень. Це є дуже мізерна сума, потрібно звернутися до центральних органів влади”, – наголосив Олег Гончарук.

На сьогоднішній день є декілька критичних моментів в області, яким загрожує підтоплення – це село Борщів, Березівка та Підлісся.

Від самого ранку рятувальники намагаються подолати наслідки негоди, але підтопленими й досі залишається більше сотні будинків. Рівень води наразі знижується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники надають допомогу людям в селі Ямниця Тисменицького району

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X