WestNews.com.ua

Верховний суд відхилив касаційну скаргу юристів Халаменди: землю в Рибному таки повернуть державі

12.08.2020, 13:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Державна виконавча служба розпочинає процедуру примусового виконання рішення суду про повернення трьох гектарів рекреаційної землі в селі Рибне з рук Ігоря Халаменди, більш відомого як Бура.

Тисменицький районний суд зобов’язав його за власний кошт демонтувати майже кілометрову кам’яну огорожу та повернути державний ліс у власність лісгоспу, пише Правда ІФ.

Ці три гектари землі у селі Рибне 15 років тому привласнив Халаменда. З них останні 10 років заступник прокурора Івано-Франківської області у різних судових інстанціях вимагає повернути захоплений ліс у власність держави. І лише зараз представники Феміди поставили остаточну крапку у цій справі.

Нещодавно Верховний суд відхилив касаційну скаргу юристів Халаменди на рішення апеляційного суду Івано-Франківської області, бо вона не відповідала вимогам процесуального законодавства.

Тож представники Феміди вкотре підтвердили рішення Тисменицького районного суду, який 26 лютого 2020 року зобов’язав бандита Халаменду повернути 3 гектари лісу у власність держави. Згідно рішення суду, кримінальний елемент Бура повинен за власний рахунок демонтувати кам’яний мур довжиною більше кілометра та надати лісовому господарству доступ до державної землі.

У прокуратурі Івано-Франківської області висловили непохитну позицію відстоювання державних інтересів:

“МИ БУДЕМО ДІЯТИ В РАМКАХ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА ВЖЕ НЕЗАБАРОМ ПІДГОТУЄМО ЗАПИТ ПРО ВИДАЧУ ВИКОНАВЧОГО ЛИСТА ТА БУДЕМО ВЖИВАТИ ЗАХОДИ ДЛЯ ЙОГО ВИКОНАННЯ. ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ – ЦЕ ВЖЕ ПРЕРОГАТИВА ДЕРЖВИКОНАВЦІВ. ЗІ СВОГО БОКУ МИ ЗРОБИЛИ ВСЕ, ЩОБ РІШЕННЯ БУЛО ПРИЙНЯТЕ ТАКИМ, ЯКЕ ВОНО Є”, – НАГОЛОСИЛИ У ПРЕС-СЛУЖБІ ПРОКУРАТУРИ ОБЛАСТІ.

Рішення Тисменицького районного суду зобов‘язує Буру повернути в державну власність 3 гектари заповідної території та знести кам’яну огорожу протягом 10 днів. Рішення вступило в законну силу 30 червня.

Проте Халаменда наразі не виконав рішення суду. Тому з дня на день державні виконавці мали б розпочати процес примусового виконання рішення суду: кам’яний паркан буде демонтований, а територія лісового фонду повернеться у державну власність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Халаменда залишається в реанімації та досі у критичному стан, – ЗМІ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X