Ветеранський форум: в Івано-Франківську відбудеться потужний захід, присвячений героям. ПРОГРАМА

11.10.2018, 11:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 11 жовтня, в Івано-Франківську відбулася конференція міської та обласної спілок учасників АТО.

Вони розповіли про ветеранський форум, який відбудеться в Івано-Франківську, інформує WestNews.

Триватиме форум два дні – 26 та 27 жовтня. Форум мав відбуватися і в Києві, і в Одесі, та Івано-Франківськ також прийняв цю ініціативу. Крім того, будуть запрошені вперше особи з міністерства.

«Ми вирішили зробити цей форум дуже потужною подією. Цей захід будемо присвячувати нашим героям. Символічно, що зовсім скоро День захисника України», – зазначає АТОвець Андрій Фармуга.

Під час форуму учасники обговорять чотири блоки питань, а саме: висвітлення проблем, з якими зіткнулися учасники бойових дій; воїни України, як невід’ємні учасники суспільного життя України, їх проекти та ініціативи; місто Яремче, як край туризму та реабілітацію учасників АТО.

«Є ліміт – 2 людей від спілки. Разом може бути близько 200 учасників. Це буде така площадка, на якій ми зможемо укласти договір про співпрацю та обмінятися досвідом. На форум запрошені Міністр соціальної політики, Міністр охорони здоров`я та Міністр туризму», – говорить голова Івано-Франківької міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

Крім того, планується показ фільму «Позивний Бандерас», адже у фільмі взяли участь багато ветеранів. На показ завітає й творча група фільму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квартири знайшли своїх героїв: в Івано-Франківську АТОвці отримали договори на нові помешкання. ФОТОРЕПОРТАЖ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X