“Ви заплатили за муки тварин”: деталі вчорашнього протесту під цирком. ФОТО

Вчора тридцятеро небайдужих франківців долучилися до акції “За цирк без тварин”. Люди вимагають заборонити використання безправних тварин для циркових розваг.

Пише WestNews за матеріалами “Курсу” та самих учасників мітингу.

Ініціаторами акції стали міськосередок Національного корпусу та громадські організації. Франківці вийшли на територію біля мандрівного цирку з плакатами і домашніми улюбленцями.Протест став підтримкою схожих заходів, які відбулися в Запоріжжі та Києві до Всесвітнього дня цирку.

Під час заходу небайдужі містяни намагалися пояснити людям у черзі до кас, що циркова експлуатація тварин – це насильство, жахливі умови утримання, накачування наркотиками.

 

До слова, у ВРУ з початку року подано два законопроекти про заборону використання тварин у цирках. Проект змін в закон “Про захист тварин від жорстокого поводження” №5283 передбачає нарівні з пересувними звіринцями, зоопарками та виставками диких тварин, заборонити використовувати звірів у пересувних цирках. А другий проектт закону – №5229 вимагає повної заборони тварин у будь-яких циркових шоу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особливі собачки плачуть у притулку і шукають родину. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.