WestNews.com.ua

Вибори до місцевих органів влади, постанова ВР та відшкодування збитків: мер Франківська анонсує

06.07.2020, 9:51  |  Автор:   Хромей Зоряна

Цього тижня Івано-Франківська міська рада голосуватиме за закон про вибори до місцевих органів влади.

Про це, шостого червня, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час онлайн-брифінгу.

“Відбувається адміністративно-територіальна реформа. Цього тижня очікуємо голосування за закон про вибори до місцевих органів влади у другому читанні”, – розповів мер міста.

Він також нагадав, що місцеві органи очікують голосування Верховної Ради про законопроект щодо завершення процесу формування адміністративно-територіального устрою (районування).

“Якщо буде ухвалений цей закон, впринципі повністю буде завершена реформа”, – додав очільник міста.

Пан Марцінків зазначив, що цілком доцільно було б, змінюючи адміністративно-територіальнй устрій, внести зміни до Конституції.

“У Веховній Раді немає консенсусу, немає 300 голосів, тому вони вирішили піти методом зміни законодавчих актів. Було ухванено декілька законів, які уже є діючими і ця остання постанова дозволить на новому адміністративно-територіальному устрої обирати нові органи влади”, – підсумував Руслан Марцінків.

Однією із головних та болючих тем є відшкодування збитів, завданих повінню. Міська рада подала до Івано-Франківської ОДА відповідні документи з метою отримання допомоги.

“Але бачимо, що доведеться, на жаль, із міського бюджету виділяти кошти. На четвер готуємо таке рішення”, – повідомив пан Руслан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Як працювали депутати Івано-Франківська та які плани мають на вибори-2020. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X