WestNews.com.ua

Вибори наближаються! В Івано-Франківській ОТГ утворили шість округів

07.09.2020, 11:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Міська територіальна виборча комісія утворила в Івано-Франківській ОТГ шість виборчих округів.

Про це Суспільному Карпати розповів голова комісії Андрій Петрик.

П’ятого вересня на засіданні виборчої комісії жодне з проєктів рішень не набрало необхідної кількості голосів. Тому, за словами Андрія Петрика, вчора і сьогодні члени комісії працювали над округами, вносили свої корективи, зміни.

В Івано-Франківській ОТГ утворили шість виборчих округів

В Івано-Франківській ОТГ утворили шість виборчих округів

“Ми сьогодні, як і вчора, розглядали проєкти рішень про утворення і чотирьох, і п’яти, і шести округів. Зважили, щоб не було таких випадків, як розривність меж, бо виборчі дільниці не можуть бути “розірваними”, території повинні межувати. Тому, напрацювавши певні варіанти, сьогодні вдалося ухвалити позитивне рішення. На щастя, ми змогли знайти компроміс”, – каже голова комісії.

На засіданні ТВК утворили шість виборчих округів. І, що важливо, каже Андрій Петрик, дотрималися всіх строків. Адже шостого вересня – останній день, коли ТВК повинні були ухвалити таке рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В “червоній” зоні карантину вибори не скасовуватимуть, – Ляшко

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X