Вибори територіальних громад на Прикарпатті охоронятимуть понад півтисяч силовиків

На Прикарпатті понад підтисячі правоохоронці працюватимуть під час перших виборів у об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 18 грудня.

Про це йшлося 9 грудня в Івано-Франківську під час спільної прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА та керівництва Національної поліції області.

«Для безпеки громадського порядку будуть нести чергування 561 особа. Біля виборчих дільниць будуть піші наряди. Для недопущення ускладнення при виборах у нас є резерв батальйону поліції особливого призначення”, – розповів заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Віконський.

Під час зустрічі представник ОПОРИ розповість про найтиповіші порушення, які допускалися в ході попередніх виборчих процесів та про відповідальність передбачену законодавством, повідомляє WestNews.

Зокрема, як розповів координатор громадської мережі Іван Маруняк, основні порушення, на які очікують активісти, стосуються видачи бюлетенів без паспорта, винесення бюлетенів за межі виборчої дільниці, а також видача більше, ніж одного бюлетеня.

До слова, за такі порушення можна позбутися волі до 7 років. Окрім того, Іван Маруняк закликав членів комісій добре вивчити законодавство.

«Четвертий раз поспіль громадянська мережа «ОПОРА» буде взаємодіяти з поліцією, щоб виявлені порушення були зафіксовані не лише у ЗМІ, а й в матеріалах поліції», – зауважив Маруняк.

e866f6e1152f23add00f992c5390fbc5

Читайте також: В Івано-Франківській облраді виникла суперечка щодо звернення про нагнітання антиукраїнських настроїв у Польщі.

Загрузка...

Comments are closed.