WestNews.com.ua

“Вибороти перемогу було важко, але це того вартувало”: Мар’яна Борисенко, призерка Всесвітнього чемпіонату з Айкідо Йошинкан. ФОТО

13.02.2020, 18:13  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як раніше писав WestNews, Мар’яна Борисенко, вихованка Долинської школи Айкідо Йошинкан додзьо, виборола призове третє місце на Всесвітньому чемпіонаті з даного виду спорту.

Чемпіонат проходив у Токіо і уже цими вихідними призерка повернеться на батьківщину.

WestNews вдалось поспілкуватись з Мар’яною та дізнатись враження успішної спорсменки.

Мар’яна розповіла, що потрапила у цей вид спорту випадково, адже протягом багатьох років займалась танцями та музикою (вміє грати на скрипці):

“Зміни це завжди добре. Ми з подругами прийшли просто подивитися і після першого ж тренування я не змогли піти”,- розповідає дівчина.

Перш ніж поїхати на чемпіонат такого рівня Мар’яна брала участь в обласних змаганнях, чемніонатах України, займаючи призові місця, а уже згодом головний тренер (Сенсей) Володимир Ващишин запропонував взяти участь у Всесвітньому чемпіонаті. Приготування тривали 5-ть місяців.

“Змагання поділяються на тури, після кожного “відсіюється” певна кількість учасників. Перед змаганням я дуже хвилювалась, але вийшовши на татамі всі хвилювання зникли. Вибороти перемогу було важко,- розповідає дівчина,- але тепер дивлячись назад, я можу сміливо сказати, що це того вартувало”.

Зазначимо, що Мар’яна Борисенко стала першою спортсменкою за всю історію даного виду спорту, яка змогла посісти призове місце. Готували дівчину два тренери: Ващишин Володимир і Лаврів Тарас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших! Нагороджено кращих спортсменів і тренерів Прикарпаття за підсумками 2019 року. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X