WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Франківськ проводить в останню путь легендарного Михайла Мулика. ФОТО/ВІДЕО

28.01.2020, 11:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, на 100-му році життя помер ветеран дивізії “Галичина” Михайло Мулик на Прикарпатті.

У вівторок, 28 січня, задля того, щоб попрощатися із почесним громадянином міста, сотні людей завітали до Будинку смутку.

Прощання із Михайлом Муликом в Івано-Франкіську

Опубліковано WestNews Вівторок, 28 січня 2020 р.

Михайло Мулик народився на Тернопільщині 20 жовтня 1920 року. У 17 років віці став членом ОУН (Січовим стрільцем був його батько Іван), а 1943-го вступив до лав української дивізії “Галичина”. Служив командиром батальйону.

За рік під час битви за Броди потрапив у радянський полон. Після тортур у московській Луб’янці Мулика відправили до таборів. Покарання відбував, зокрема, в Республіці Комі. Із заслання повернувся у 1958-му році.

Оселився у тодішньому Станіславі, нині Івано-Франківську. Вже у незалежній Україні організував товариство політв’язнів та репресованих. Разом із побратимом створив Братство колишніх вояків “Галичини”.

Написав вісім книжок про український визвольний рух. Колишній бранець сталінських таборів в останні роки свого життя тішився тим, що щоранку міг чути гімн України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Радий, що Бог допоміг мені вписати свій рядок у боротьбу за самостійну Україну”, – Михайло Мулик

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X