WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Хвороба “перемогла”: помер син Віктора Павліка

07.08.2020, 10:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На жаль, після тривалого лікування пішов з життя син українського співака Віктора Павліка.  Останні дні життя хлопець провів у хоспісі, проте врятувати життя юнака так і не вдалось.

Про це інформує WestNews з посиланням на фейсбук-сторінку мати хлопця Лариси Созаєвої.

Мати Павла Павліка опублікувала в соцмережах відео з маленьким сином, який читає молитву та зізналась, що він пішов з життя. Незадовго до втрати вона розповідала, що відверто говорить з сином про смерть та про те, що боротьба з саркомою хребців може завершитись летально.

“Бог забрав мого ангела”, – підписала пані Лариса відео.

Наразі сам Віктор Павлік не відреагував на смерть сина.

Нагадаємо, діагноз саркома хребців лікарі поставили Павлу в жовтні 2018 року. З того часу хлопець пройшов 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії. Він регулярно обстежувався, проте з травня стан його здоров’я лише погіршувався. У нього боліли руки, почали відмовляти пальці, а останні місяці він пересувався лише в колясці.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X