WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Перестало битися серце відомого прикарпатського журналіста

31.07.2020, 18:34  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, 30 липня, журналістська спільнота Прикарпаття зазнала непоправної втрати, адже на 79-му році після тяжкої хвороби відійшов у вічність відомий журналіст, багатолітній очільник Івано-Франківської обласної організації НСЖУ Фіголь Богдан Михайлович.

Про це інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ.

Зазначимо, що Богдан Фіголь народився 21 вересня 1941 року в с. Діброві нині Рогатинського району на Івано-Франківщині. Тут закінчив сім класів, а середню освіту здобував у Бурштинській середній школі, задля цього щодня долав по 20 кілометрів. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

“У пресі – з 1963 року. В галицькій районній газеті пройшов шлях від коректора до відповідального секретаря. Був завідувачем відділу львівської обласної газети, заступником головного редактора «Львівського залізничника». Відтак, протягом п’яти років, військовим кореспондентом в Україні та Німеччині. Працював кореспондентом обласної газети «Прикарпатська правда». Богдан Фіголь був членом Спілки журналістів понад п’ятдесят років. З 1987-го – відповідальний секретар, згодом, до 2002 року, – голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки журналістів України. Заслужений журналіст України, нагороджений Золотою медаллю української журналістики”, – йдеться в повідомленні.
Також Богдан Михайлович старався матеріально підтримувати будівництво кількох храмів і лікування поранених на Донбасі прикарпатців, пожертвувавши на це всі свої заощадження. Вів стриманий спосіб життя.
Колеги чоловіка кажуть, що він був уродженим інтелігентом, професіоналом найвищого ґатунку, чуйним і доброзичливим, вірним другом і добрим наставником для багатьох прикарпатських газетярів.
На фото – Богдан Фіголь

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельна недуга: коронавірус забрав життя ще двох долинян

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X