WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Помер 20-річний парамедик з позивним “Смурфік”. ФОТО

15.04.2019, 13:34  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 15 квітня, у Дніпрі в лікарні Мечникова помер 20-річний парамедик “Госпітальєрів” Микола Волков (позивний “Смурфік”), який отримав кульове поранення в голову на Донбасі, інформує WestNews.

Про це сьогодні, 15 квітня, повідомила Командир батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич на сторінці у соцмережі Facebook.

“На жаль, наш хоробрий Смурфік щойно помер. Він відчайдушно боровся за життя останні дні. За нього переживали та молились тисячі людей. Дякую усім за вашу небайдужість та підтримку “Смурфіка”, – написала вона.

Микола Волков Госпітальєр, бієць 8 батальйону Аратта,20річний юнак з Маріуполя, цей відчайдушний хлопець з самого початку війни був небайдужий до долі України.

“Кожен з нас його любив, кожен намагався уберегти. Для ворожих снайперів немає правил, медики та парамедики для них бажані цілі. Тому, всі хто зараз на передовій – помстіться за нашого Смурфіка, а ми і далі ризикуватимемо своїм життям щоб врятувати ваші”, – наголосила Яна Зінкевич .

12 квітня в районі проведення Операції об’єднаних сил доброволець-парамедик медичного батальйону “Госпітальєри” отримав поранення. Він був прикомандирований до 8-го батальйону Української добровольчої армії “Аратта” Микола Волков. Отримав складне кульове поранення в голову, була пошкоджена велика частина мозку та кісток. У комі він перебував три доби.

Прощання зі Миколою Волковим відбудеться в поминальному домі м.Маріуполь у середу 17 квітня 2019 року о 13:00.

Поховання відбудеться на Старокримському кладовищі м.Маріуполь у середу 17 квітня 2019 року о 14:30. Микола буде похований на Алеї Слави.

З Дніпра буде організовано автобуси та колона (ті, хто на власних авто). Виїзд о 5:00 в середу 17 квітня.

Короткий життєпис:

По життю він був справжнім борцем. Він народився і виріс в Маріуполі – не найбільш проукраїнському місті. Але в оточенні проросійських влади, міліції, вчителів Микола став українським націоналістом, долучився до місцевого ультрас-руху. Він бачив події квітня-червня 2014 р., коли Маріуполь ледь не став другою столицею ДНР, тому чітко розумів, хто є ворог.

В 16 років Микола приєднався до Цивільного Корпусу Азов в Маріуполі, створеного пораненими бійцями полку “Азов”, що проходили реабілітацію, та місцевими ультрас і патріотичною громадськістю. Він брав участь у більшості акцій ЦК АЗОВ, яке існувало в Маріуполі з 2015 по 2016 р. В 2016 р. на базі Цивільного Корпусу утворилась партія Національний Корпус і Микола як міг допомагав встановлювати український порядок у своєму місті.

Одним з аспектів діяльності ЦК АЗОВ була волонтерська допомога добровольчим підрозділам і ЗСУ в секторі М. Не один раз в її організації та доставці брав участь і Микола Волков. Він був активним і розумним хлопцем, цікавився історією України і Європи загалом, захоплювався традиційними європейськими дохристиянськими віруваннями – особливо слов’янським і скандинавським язичництвом. Досягнувши повноліття, він обрав шлях воїна.

 В червні 2018 він успішно пройшов навчальний центр добровольчого батальйону Госпітальєрів. 1 липня 2018 р. Микола вперше поїхав на фронт не як волонтер, а як воїн.

З осені 2018 р. його, як парамедіка, закріпили за 8-го батальйону УДА «Аратта». Микола обрав собі псевдо “Смурфік”.

Через півтора він би міг святкувати річницю свого приєднання до добровольчого руху.

10 квітня він отримав поранення у голову під час бою з ворогом в околицях Маріуполя. Ще по дорозі до дніпровської лікарні ім. Мечникова лікарі двічі в прямому сенсі витягували Миколу з того світу. В комі він пролежав понад 4 доби, але в неділю вночі стан Смурфіка почав різко гіршати – трапилась зупинка серця. Лікарі зуміли перезапустити серце, але молодий організм вже на мав сил боротися.

Вранці 15 квітня о 8.00 Микола Волков відійшов до раю для вояків, що загинули з честю – до Вальгалли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донбасі загинув брат Героя України Чибінєєва. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X