WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Помер перший голова Студентського Братства Івано-Франківщини. ФОТО

25.04.2019, 15:06  |  Автор:   Власенко Власта

Вчора, 24 квітня, помер перший голова Студентського Братства Івано-Франківщини.

Про це у мережі Facebook повідомив громадський діяч Віталій Перевізник, інформує WestNews.

Ярослав Головатий – перший голова Студентського Братства Івано-Франківщини. Він очолював Братство з 1989 до 1994 року. Вічна пам’ять!”, – йдеться в повідомленні.

Довідка: 

 Історія цієї організації Студентського Братства тісно пов’язана зі здобуттям української незалежності. Братство об`єднало найпрогресивніших на той час молодих людей краю, вільнодумців кінця 80-х, які стали лідерами національного піднесення на Галичині поряд з львів’янами. Члени організації також проводили численні культурно-просвітницькі та мистецькі заходи, спрямовані на відновлення українських народних традицій, встановлення пам’ятників борцям за волю України, активно діяли у своїх вузах та студентських громадах.

До слова, помер легендарний український дисидент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічна пам’ять! На Прикарпатті помер Заслужений працівник культури

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X