WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! В Івано-Франківську проводять в останню путь Степана Пушика

15.08.2018, 8:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, 14 серпня на 75-му році життя відійшов у вічність відомий прикарпатець Степан Пушик.

Український письменник, поет, літературознавець, фольклорист, журналіст, громадсько-культурний і політичний діяч, Народний депутат України I демократичного скликання, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, член Спілки письменників України, кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського університету ім. В.Стефаника був непересічною особистістю для Івано-Франківщини та України.

У середу, 15 серпня, відбудеться церемонія прощання відбудеться з 9:00 до 12:00 год. в приміщенні фойє університету (вхід з вул. Шевченка).

«Степан Григорович був тією знаковою особистістю, яка визначала образ нашого краю. Читаючи його вірші, повісті, оповідання, ми бачили талант, патріотизм, істинну любов до української культури, тонке відчуття української душі. Він був добрим Вчителем для своїх студентів, він був для них прикладом професійності та життєвого досвіду. Безкорислива відданість слову, активна життєва позиція, добре серце, непересічне почуття гумору , – таким залишиться в нашій пам`яті Степан Григорович Пушик.  Вічна і світла Йому пам‘ять!», – написав в мережі Facebook ректор ПНУ Ігор Цепенда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 серпня – свята, іменини, народні прикмети, день в історії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X