WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Відійшла у небуття легенда франківського драмтеатру. ФОТО

23.01.2019, 19:04  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Пішов з життя Народний артист України, легенда Франківського театру Юрій Ілліч Суржа, інформує WestNews.

«Добра,чуйна людина,класний багаторічний партнер по сцені…Світла і вічна пам”ять!!!», – пишуть у мережі Facebook колеги та театрали.

У цього талановитого актора ролі завжди були непересічні. Вустами своїх героїв він звертав увагу на сенс життя на землі. Впродовж багатьох років Юрій Суржа створив на сцені Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка цікаві та повнокровні образи у низці вистав: «Дарую тобі життя», «Підземна Галичина», «Сорочинський ярмарок», «Весілля в Малинівці», «Зачарований вітряк», «Трибунал», «Шалені гроші», «Святая святих» та інших.

Гра Юрія Ілліча завжди відзначалася глибиною проникнення в образ, вишуканою інтелігентністю, життєдайною силою. Усі його образи – великі і малі, щирі і правдиві, наче вихоплені з виру життя, у живій, простій і переконливій інтерпретації.

У творчому доробку актора були й декілька фільмів.  У шістдесятих роках він знімався у Сергія Параджанова у фільмі «Квітка на камені», а також став знаменитим ще й за фільмом «На полі крові», де зіграв поряд із Сергієм Романюком та Адою Роговцевою. До франківського театру актор із Луганщини потрапив у 1967 році після закінчення студії при Київському українському драматичному театрі ім. Франка та роботи на сцені донецького та черкаського театрів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X