WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Відійшла у вічність солістка хору “Прикарпаття” Валентина Лебухорська

27.02.2020, 14:39  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 27 лютого, після важкої хвороби відійшла у вічність на 54-му році життя солістка хору “Прикарпаття” та народного оркестру народної музики “Струни Прикарпаття” Валентина Лебухорська.

Жителька Калуша Валентина Лебухорська боролася із важкою хворобою — лейкемією крові, інформують “Вікна”.

За освітою медик, вона понад 30 років свого життя вона віддала сцені, славила своїм талантом рідне місто, виконуючи пісні в дуеті з Марією Челядин. Талант виконавиці приніс колективам не одну перемогу на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Колектив ПК “Юність” висловлює співчуття з приводу передчасної смерті Валентини Василівни. Нехай добрий, світлий спомин про неї назавжди залишиться у серцях рідних, колег, калушан, усіх, хто її знав, любив та шанував.

До слова, днями в палаці культури “Юність” на підтримку Валентини Лебухорської відбувся благодійний концерт, в якої взяли участь народний оркестр народної музики “Струни Прикарпаття” та народний ансамбль пісні і танцю “Прикарпаття”. Артисти змогли зібрати 11 075 гривень, які передали на лікування колеги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічна пам’ять! Відійшов у засвіти відомий історик з Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X