Вічна пам’ять! Відійшла у засвіти відома лікар-педіатр з Івано-Франківська

14.02.2020, 21:18  |  Автор:   Менів Андрій

14 лютого 2020 року відійшла у вічність прекрасна і щира людина, лікар-педіатр з багаторічним досвідом Любов Жлуктенко з Івано-Франківська. Любов Богданівна виховала не одне покоління маленьких пацієнтів.

«Більше 20 років Любов Богданівна була моїм наставником, моїм другом, моїм порадником…… Жорстока, невблаганна смерть забирає кращих — тих, котрі могли ще багато зробити, принести чимало користі справі, якій присвятили своє життя», – написала в мережі Facebook Галина Баскевич.

«Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що була найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть. Світла їй пам’ять!!!», – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічна пам’ять: відійшов у засвіти відомий прикарпатський священик

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X