WestNews.com.ua

Вічна пам’ять! Відійшов у засвіти вояк УПА з Прикарпаття. ФОТО

02.08.2020, 12:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На 91-му році життя помер Голова районного проводу Братства вояків ОУН-УПА, націоналіст та патріот України Михайло Юркевич.

Про це повідомила Надвірнянська міська рада.

“Михайло Юркевич, як учасник національно-визвольних змагань, у буремні роки війни відстоював незалежність України і завжди залишався відданим національній ідеї. Його не зламали довгі роки виснажливої боротьби за свободу та волю України. Він завжди залишиться прикладом для наслідування прийдешніми поколіннями”, – йдеться у дописі.

“Пройшовши важке горнило війни, учасник визвольних змагань, п. Михайло усе своє життя відстоював честь та гідність Батьківщини! Світлі спогади про Михайла Юркевича, справедливого і сильного Героя, котрий залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, назавжди залишаться у наших серцях”, – написав у соцмережі народний депутат Михайло Андрійович.

Нагадаємо, перестало битися серце 97-річної прикарпатки, ветерана ОУН – УПА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Він був душею нашого міста”: у Франківську відкрили анотаційну дошку в пам’ять про Михайла Мулика. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X