Від 1917 і до сьогодні: в Івано-Франківську представили унікальну виставку про 100-річчя української революції. ФОТО

Сьогодні, 3 березня, в івано-франківському Музеї Героїв Небесної Сотні відкрилася унікальна мультмедійна виставка, присвячена 100-літтю української революції.

Цей проект створили у Києві з ініціативи Музею Революції Гідності та за підтримки Інституту національної пам’яті України, передає WestNews.

“Тут представлено нашу історію від Революції 1917 року і до сьогодення, до подій останньої Революції 2014 року, – розповідає голова правління благодійного фонду родичів Героїв Небесної Сотні “Майдан Гідності” Ігор Гурик. – Переглядаючи цю виставку можна побачити весь процес нашої сторічної боротьби. Вона показує нам, що те, що розпочалося 100 років тому, триває до сьогоднішнього дня. І ворог навіть не змінився – на сьогодні ми маємо війну”.

Виставку до Івано-Франківська привіз саме пан Гурик, який є батьком Героя Небесної Сотні Романа Гурика. Тут він знайшов спонсора, який і допоміг перевезти проект зі столиці. Окрім цього, за кілька днів буде представлено календарі та артбуки на тему 100-ліття української революції.

Виставка включає в себе мультимедійні елементи – на екранах біля стендів можна побачити кадри з відповідного періоду історії. На кольорових плакатах зображено реконструкції одягу та побуту людей того часу, а також світлини відповідних періодів.

“В ідеї закладено, щоб виставка мандрувала українськими містами, але для цього не вистачає ресурсу”, – зауважив Ігор Гурик.

Виставка пробуде в Івано-Франківську ще 10 днів, після чого її повернуть у Київ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Безперечно, він був бунтарем”. Спогад про Героя Небесної Сотні Романа Гурика

Коментарі:

Comments are closed.