WestNews.com.ua

Від коронавірусної хвороби померли двоє калушан

15.09.2020, 19:00  |  Автор:   wersat

Як повідомила «Вікнам» медичний директор Калуської ЦРЛ Наталія Кінаш,  8 вересня в лікарні померла жінка 1961 року народження з Калуша. Її було госпіталізовано 31 серпня.

А 13 вересня в Калуській ЦРЛ помер чоловік 1945 року народження, теж з Калуша. Його госпіталізували 6 вересня. До статистики смертності від коронавірусу їх включили після того, які лікарня отримала позитивні результати ПЛР-тестів.

З 41-го померлого  від коронавірусу на Калущині, 25 – чоловіки і 16 – жінки. 28 померлих – мешканці міста Калуша, 13 – з сіл Калуського району.

Усі померлі від коронавірусу на Калущині – віком від 40 років. Троє осіб – віком 40-50 років, одинадцять  – 50-60 років, решту – старші за 60 років. Семеро хворих померли у квітні, один – у травні, двоє – у червні, п’ятеро – у липні, сімнадцять – у серпні і вже дев’ятеро  – у вересні.

Станом на 15 вересня в Калуській ЦРЛ є 124 хворих з пневмоніями, з них 70 – мешканці міста Калуша, 7 – іногородні, решту – з Калуського району. 80 хворих мають підтверджений діагноз коронавірусної хвороби, 44 – з підозрами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість випадків COVID-19 в Україні за останню добу зросла на понад 2900

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X