WestNews.com.ua

Від початку пандемії на коронавірус в Івано-Франківську захворіли 76 дітей

11.08.2020, 17:04  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Станом на одинадцяте серпня в Івано-Франківську підтверджені 1938 випадків коронавірусу, серед хворих – 76 дітей, пише WestNews.

Про це під час прямого ефіру в мережі Facebook розповів міський голова Руслан Марцінків.
«Особливість у тому, що переважна більшість випадків хоч і збільшилася, але у легкій формі. Мова йде про середній вік та дітей, які хворіють через більшу кількість соціальних контактів. На щасття, перебіг самої хвороби є в легкій формі», – розповів мер міста.
У той же час, в міських медичних закладах перебуває 352 особи із діагнозом Covid-19: ЦМКЛ – 228 (11 – у реанімації, 1 – ШВЛ), МКЛ №1 – 124 (8). Окрім того, за весь період пандемії 63 особи померло в Івано-Франківську.
«Не треба кидатися у крайнощі що корона вірусу немає, але сьогодні, в першу чергу, треба дякувати нашим медикам», – додав Марцінків.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X