WestNews.com.ua

Відбулася нарада щодо будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури у Міжнародному аеропорту «Івано-Франківськ»

10.10.2019, 16:52  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 10 жовтня, заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провів нараду щодо будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури у Міжнародному аеропорту «Івано-Франківськ». Мова йшла про облаштування системи інструментального заходу літаків на посадку ILS/DME та аеродромно-диспетчерської вишки.

У нараді взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області, а також заступник директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) з експлуатації та розвитку; директор Львівського регіонального структурного підрозділу Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух) та начальник Івано-Франківської служби обслуговування повітряного руху України (Украерорух).

Структурними підрозділами облдержадміністрації  розроблено алгоритм дій стосовно врегулювання даного питання в рамках чинного законодавства України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Допомога твоя — найсильніша зброя!”: в Івано-Франківську відбудеться благодійна акція на підтримку дітей-напівсиріт

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X