Відійшла у вічність директор літературного музею імені Марка Черемшини

12.02.2019, 17:17  |  Автор:   Пилипів Ірина

На Снятинщині вчора ввечері, 11 лютого, на 71 році відійшла у вічність  директор музею імені Марка Черемшини Руслана Кірєєва.

Про це в соцмережі повідомила спілка письменників Івано-Франківщини, інформує WestNews.

«Чотири десятки літ Руслана Кірєєва не просто опікувалася музеєм Марка Черемшини в древньому Снятині, а жила ним. Невтомна за натурою жінка, краєзнавець, музеєзнавець (яка добре знала справжню ціну історичної пам’яті і музейних експонатів), філолог, журналіст, культурний діяч. Людина з великої букви, яка ніколи не скупилася на добре слово, підтримку, усмішку, не шкодувала ні сил, ні часу, щоб втілити задумане.

Залишились осиротілими численні плани, замисли, надії…

Не хочеться вірити, не вистачає слів, щоб висловити біль і скорботу великої втрати ще однієї чудової людини, якою так пишалася і надалі буде гордитися славна покутська земля. За відносно невеликий час значна когорта справжньої інтелігенції краю залишила нашу грішну, але таку прекрасну землю. Вкорте повторюсь: стає лячно, адже мудрих, ідейних добром людей стає все менше й менше…

Нехай Всемилостивий Господь Бог прийме в свої обійми щиру і світлу душу. Сердечні співчуття рідним, близьким, друзям, колегам, всім, кому пощастило причаститися добрим серцем спочилої у Бозі Руслани Кірєєвої.», – написала в коментарях Калина Шпанюк-Мельничук.

Прощатимуться з Русланою Кірєєвою завтра, 13 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: хода, віче-реквієм, флеш-моб та сценічна постановка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X