WestNews.com.ua

Відкриття новорічно-різдвяного ярмарку в Івано-Франківську перенесено через жалобу

08.12.2019, 12:23  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, у зв’язку із пожежею в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, внаслідок якої загинули вісім осіб, 8 грудня в Україні оголошено день жалоби.

Відповідно до указу, у день жалоби на всій території України має бути приспущено державні прапори на будинках і спорудах органів держвлади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, скасовано розважально-концертні заходи та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Відповідно, скасовуються або переносяться масові заходи також в Івано-Франківську.

«Сьогодні вся Україна в траурі за загиблими внаслідок пожежі в Одеському коледжі. Тому відкриття новорічно-різдвяного ярмарку переноситься на завтра», – йдеться у повідомленні міського голоси Руслана Марцінківа.

Натомість, відкриття заплановано на понеділок, 9 грудня на 17:30 год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагедія в Одесі: правоохоронці продовжують діставати з-під руїн коледжу людські тіла. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X