Відкриття та перше урочисте засідання новообраної Верховної Ради ІХ скликання відбудеться 29 серпня.

09.08.2019, 19:32  |  Автор:   Новак Оля

Таке рішення прийняли на першому засіданні підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України, повідомляє WestNews, з посиланням на 24 канал.

Дату 29 серпня запропонував лідер “Слуги народу” Дмитро Разумков. За його словами, на першому засідання народні обранці приймуть присягу.

Перше засідання новообраної Ради, згідно із Конституцією, відкриє найстаріший за віком депутат. У IX скликанні таким буде представник партії “Опозиційна платформа – За життя” 78-річний Юлій Іоффе.

Однією з причин, чому нардепи поспішають розпочати роботу нового парламенту – це Антикорупційний суд. Він має розпочати роботу 5 вересня, однак Рада досі не підтримала інші антикорупційні законопроекти, що мають забезпечити стабільну роботу органу. Через це у президента Зеленського та глави Верховної Ради виник конфлікт.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно: “Голос України” опублікував список новообраних депутатів. ФОТО

 

09.08.2019, 19:32  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X