“Відлуння війни”: відбувся концерт з нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістан. ФОТО

14.02.2020, 20:26  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 14 лютого, в Івано-Франківській обласній філармонії відбувся концерт з нагоди відзначення 31 річниці виведення військ з Афганістану під назвою “Відлуння війни”.

“На днях дочитав книгу «Афганці» щоб хоч на часточку відчути те, що відчували наші хлопці і дівчата, які були там… Насправді це була страшна війна, без тієї «лінії фронту» яку ми зараз собі уявляємо…”, – написав на власній сторінці у мережі Facebook міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

“Багато наших людей не повернулось. А ті, хто зміг – намагалися повернутись в «нормальне» життя. Чимало з тих, хто пройшов афганське горнило, повстали на Майдані, на Революції Гідності, а також стали учасниками бойових дій на сході України”, – каже мер.

“На таких заходах завжди звучать щирі і вічні слова та пісні про сум за загиблими, а також патріотичні заклики боронити нашу рідну землю”, – резюмував очільник міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світ стає ближчим: в Івано-Франківську відбувається фестиваль культур “Global Village”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X